Najpiękniejszy linux – Deepin 15.4

Albert Tomaszewski/ Maj 2, 2017/ Debian, IT, Linux/ 2 comments

Cześć!

Witam Was po dłuższej przerwie. Chciałbym Wam przedstawić coś, co na pewno ucieszy oko każdego Linuxiarza 😉 Przeszukałem nieco sieć rozglądając się za opiniami na temat najładniejszej dystrybucji linuxa. Chyba najczęściej padającą odpowiedzią na to pytanie był Deepin – dzieło chińskiej społeczności, fork Debiana. Posiada on własny mechanizm graficzny (deepin-wm) przez co wyróżnia się oryginalnością interfejsu, dodatkowo jest on niezwykle przejrzysty i intuicyjny. Dla mnie osobiście jest on numerem jeden jeśli chodzi o wygląd. W działaniu – zobaczymy, potrzebuję go troszkę poużywać.

Oceńcie sami:

Share this Post

2 Comments

  1. Wow, faktycznie ładny

  2. Witajcie. Tworzymy społeczność zajmującą się testowaniem i rozwojem deepin. Jesteśmy przekonani, że deepin OS jest jedną z najbardziej przyjaznych dla użytkownika dystrybucji Linux.
    Zapraszamy na stronę dedykowaną polskiej społeczności deepin: http://www.deepin.com.pl/
    Liczymy na Wasze pomysły, uwagi oraz propozycje nowych funkcji. Naszym celem jest bliska współpraca ze społecznością międzynarodową oraz zespołem deepin w celu ciągłego udoskonalania systemu. Chętnie pomożemy w rozwiązaniu Waszych ewentualnych problemów związanych z deepin.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre user="" computer="" escaped="">
*
*